III NIEDZIELA ZWYKŁA, Rok B

powołanie apostołów

Jezus, doskonały Syn Ojca, powołuje uczniów. A oni natychmiast porzucają wszystko i idą za Nim. Ci ludzie poszli za Jezusem, nie oglądając się za siebie. Nie oznacza to, że nie przeżywali trudności. Ich późniejsza historia jest pełna wątpliwości, upadków, zwykłej ludzkiej małostkowości. Ale to ich wybrał Pan. Jak ty idziesz za Jezusem? Potrafisz dla Niego porzucać wszystko, czy może wciąż oglądasz się za siebie?

ogłoszenia duszpasterskie

1) W poniedziałek święto - Nawrócenie Św. Pawła Apostoła, w czwartek św. Tomasza z Akwinu

2) W sobotę z pieszą pielgrzymką modlitewną byłem w Łomach. W przyszłą sobotę (30 stycznia) z pieszą pielgrzymką modlitewną wyruszę do Polejek i tak samo wieczorem zapraszam mieszkańców z rewizytą na mszę świętą o godz. 17.00.

3) Jeszcze tym tygodniu z racji indywidualnych zaproszeń na wizytę duszpasterską, msze święte będą sprawowane w następujących terminach: poniedziałek godz. 10.00, wtorek godz. 17.00, środa godz. 10.00, czwartek godz. 17.00, piątek godz. 10.00, sobota godz. 17.00